Dawid Podsiadło / Wytwórnia 14.02.2016

Opublikowano: 14 lutego, 2016
Dawid Podsiadło / Wytwórnia 14.02.2016

Zwycięzca drugiej edycji telewizyjnego show „X Factor” – 22-letni Dawid Podsiadło zawitał do łódzkiej Wytwórni. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję bawić się przy utworach z drugiego solowego albumu |Annoyance and Disappointment”. Zobaczcie fotorelację od Mathell

 

Annoyance and Disappointment” – choć tytuł oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, to trudno o bardziej odległe od realiów skojarzenia. Po listopadowej premierze, w niespełna dwa miesiące wydawnictwo ma już status platynowej płyty, a pierwszy singiel „W Dobrą Stronę” jest jednym z najczęściej emitowanych utworów w stacjach radiowych i utrzymuje się w czołówce list przebojów.

Teraz Dawid i jego Zespół znów ruszają w trasę z drobiazgowo wyprodukowanymi koncertami, które nikogo nie pozostawią obojętnym.

„W dobrą stronę”, singiel zapowiadający album, w ciągu dwóch tygodni wspiął się na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego. – Ja jako głos pokolenia? Jestem za młody, żeby dyktować komuś zasady. Mam dopiero 22 lata – mówi wokalista w rozmowie z „Wyborczą”.