Mela Koteluk – Mixer Regionalny 2014

Opublikowano: 7 września, 2014
Mela Koteluk  – Mixer Regionalny 2014

Mela Koteluk to artystka, której oryginalne brzmienie jest znane w całej Polsce. Inicjatorka akcji wspierającej żywe granie „Nie bądź dźwiękoszczelny”. Gdy w 2012 roku wydała swoją pierwszą płytę „Spadochron” odraz okrzyknięto ją jednym z najgłośniejszych debiutów roku.

W 2013 roku Mela Koteluk została uhonorowana Fryderykiem w kategorii Artysta Roku i Debiut Roku. Ponad to, jest laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”.

Od premiery albumu Mela zagrała już ponad 100 koncertów, zarówno w klubach, jak i na prestiżowych festiwalach: Opener, Coke i Jarocin Festival. Koncerty Meli spotykają się z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenoszą ich w przestrzeń wrażeń, malowana mocnymi tekstami oraz świeżym, intrygującym wokalem Meli.
Mixer jest coroczną imprezą rozrywkowo-wystawienniczą, która w oryginalny sposób przybliża mieszkańcom województwa łódzkiego różnorodność regionu. Pod marką Mixera kryje się zaangażowanie regionów województwa łódzkiego przy organizacji już nie jednej, ale łącznie trzech imprez skupionych w regionie łódzkim. Wychodzi naprzeciw, potrzebom promocji województwa oraz rozwiązań kreatywnych naszych mieszkańców, prezentując przykłady myślenia projektowego (design thinking).

[mat.pras]

[ilightbox id=”65″ columns=”3″ class=”custom_class”][/ilightbox]

FOTO Stanisław Wadas