Mikromusic Acoustic Trio zagrał w „Z innej beczki”

Opublikowano: 22 czerwca, 2015
Mikromusic Acoustic Trio zagrał w „Z innej beczki”

Mikromusic na 3 akustyczne instrumenty: gitarę, ukulele oraz kontrabasik poziomy. Projekt powstał z myślą o miejscach, w których zespół w pełnym składzie po prostu się nie zmieści.

Akustyczny wymiar podkreślają teksty piosenek, które opowiadają o przemijaniu, tęsknocie za dobrem i naturą, o śmierci końcu wszechświata.

[Natalia Grosiak] Wokalistka i piosenkopisarka. Stworzyła Mikromusic razem z Dawidem Korbaczyńskim. Jej głos gościł na nagraniach u Smolika i L.U.C-a, wystąpiła też na jednej scenie, na której gościła między innymi Renata Przemyk.
Ekolud i działaczka na rzecz zwierząt. Organizuje od lat z powodzeniem charytatywny koncert na rzecz bezdomnych zwierząt „Panny z dobrych domów”.

Dawid Korbaczyński] Gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty „Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach, czyli zespole stworzonym przez znany w całej Polsce Kabaret Neo-Nówka. Pasjonat kina i pochłaniacz muzyki.

[Robert Szydło] Ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu.

[mat.pras,.]

 

Foto Stanisław Wadas