Premiera nowej płyty Piotra Rubika już w listopadzie!

Opublikowano: 19 listopada, 2015
Premiera nowej płyty Piotra Rubika już w listopadzie!

20 listopada 2015 r. do sklepów trafi najnowszy, premierowy album Piotra Rubika. Dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” będzie zawierało zapis wyjątkowego koncertu, który odbył się we wrześniu br.

Kompozytor Piotr Rubik i poeta Zbigniew Książek postanowili przypomnieć nam wszystkim, że w otaczającym nas świecie jest też piękno, jest prawość jest miłość. To hołd złożony wrażliwości, umiejętności odczuwania i temu co najważniejsze – miłości.

„PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 18 radosnych
i refleksyjnych utworów o miłości, rozpisanych na chór, orkiestrę i solistów,
z którymi wcześniej wykonano słynne oratoria „Tu Es Petrus” i „Psałterz Wrześniowy”.

– Wydaje mi się, że są to bardzo przebojowe piosenki. Myślę, że ci, którzy tęsknią za dawnymi czasami „Tu Es Petrus” i „Psałterza Wrześniowego” docenią ten swego rodzaju powrót do korzeni, mojego tradycyjnego brzmienia – mówi Piotr Rubik.

Data oficjalnej premiery „PIEŚNI SZCZĘŚCIA” to 20 listopada, natomiast już teraz album jest dostępny ekskluzywnie w serwisie Orange / Muzyka Tu i Tam: http://muza.orange.pl/album/23556757/piesni-szczescia–live

Link do przedsprzedaży na empik.com: http://www.empik.com/piesni-szczescia-rubik-piotr-ksiazek-zbigniew,p1117629599,muzyka-p

 

fot. Piotr Tarasewicz / Universal Music Polska