listopad, 2022

18LIS6:00 pm10:00 pmFinntroll + Skálmöld / 18 XI 2022 / Kraków6:00 pm - 10:00 pm Klub KWADRAT, Klub Kwadrat

Szczegóły

[ENG 👇]

🇵🇱 Europejska trasa zespołu została ponownie przeniesiona. Finntroll i Skálmöld zaprezentują się w naszym kraju w nowych terminach: 17 listopada 2022 roku w warszawskim klubie Proxima oraz 18 listopada 2022 roku w krakowskim Kwadracie. Planowany support grup – kanadyjski skład Atavistia, nie wystąpi podczas koncertów przełożonej trasy.

🇬🇧 Finntroll and Skálmöld will perform in Poland on the 17th of November 2022 in Klub Proxima, Warsaw and on the 18th of November 2022 in Klub Kwadrat in Cracow. The formerly planned opening act – Canadian band Atavistia, will not take part in the postponed tour.

Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Przypominamy! ♻️ Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.

[PL] Uwaga! ! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!

🎵 FINNTROLL (Finlandia) folk metal

Po długich siedmiu latach przerwy Finntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z „Vredesvävd” dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał „bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy”. To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę.

▶ https://www.trollhorde.com/
▶ https://www.facebook.com/officialfinntroll/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=eLSA4OT0f7k

🎵 SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal

Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar. Oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz… Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu.

▶ https://skalmold.is/
▶ https://www.facebook.com/skalmold/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=NspqUmnMzRA

Zagrają:
FINNTROLL (Finlandia) folk metal
+
Skálmöld (Islandia) folk metal

Kiedy: 18 listopada (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
🎟 https://ebilet.pl

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

https://www.facebook.com/events/4387488457958411/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub KWADRAT

Klub Kwadrat

X