listopad, 2021

10LIS7:00 pm10:00 pmJuż się nie wstydzę - Adam Szustak OP - Gdańsk - NOWY TERMIN - JESIEŃ 20217:00 pm - 10:00 pm Polska Filharmonia Bałtycka, Polska Filharmonia Bałtycka

Szczegóły

Szanowni Państwo,
z wielkim żalem, po raz drugi zmuszeni jesteśmy przełożyć konferencję Już się nie wstydzę (zaplanowaną na 01.11.2020).
Dzięki uprzejmości Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, udało nam się ustalić nowy termin i mamy nadzieję, że to już koniec przygód związanych z epidemią.
NOWY TERMIN – 10.11.2021
Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność.
Wierzymy, że do tego czasu wszyscy będziemy mogli już bezpiecznie się spotkać.

Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę!

Spotkaniom towarzyszyć muzycznie będzie zespół w składzie:
Agnieszka Musiał || Jan Smoczyński || Maciej Kietliński.

🔴 Spotkania indywidualne z ojcem w dniu spotkania nie będą możliwe.

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Polska Filharmonia Bałtycka

Polska Filharmonia Bałtycka

X