kwiecień, 2022

22KWI5:00 pm9:00 pmLej Mi Pół w Szczecinie + support | Kosmos5:00 pm - 9:00 pm Kosmos, Kosmos

Szczegóły

CIĄGNIJ DRUTA TOUR 2022

Lej Mi Pół w Szczecinie + support

Bilety: 40/45/50 zł *

W ciągu ostatnich dwóch lat niemal wyszliśmy na ludzi. Oddaliśmy się życiu rodzinnemu, pasjom, pracy, która faktycznie przynosi jakieś pieniądze, a koncertów, ku uciesze naszych fanów, zagraliśmy niewiele. Ten okres zdecydowanie dał nam do myślenia – doszliśmy do wniosku, że to nie muzyka jest naszym powołaniem. Jest nim wkurwianie ludzi. A najlepiej wychodzi nam to właśnie przez muzykę, która nam nie wychodzi. A jak by tu wkurwić możliwie najwięcej ludzi, w tym nas samych? Ogłaszając nową trasę koncertową! Pożegnaliśmy się więc z rodzinami, odłożyliśmy na bok swoje pasje, rzuciliśmy prace, chwyciliśmy za swoje instrumenty i wyruszyliśmy przed siebie na trasę „Ciągnij Druta Tour”. Będzie głośno, niesympatycznie, a bilety będą drogie. Mimo to przyjdź, no bo co masz kurwa innego do roboty?.

* Albo i więcej, jeśli nie masz szacunku do samego siebie i chcesz się czuć jak mecenas tej chujni. Płać, ile chcesz. Granicą jest wyobraźnia.

——————————————-

LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie, dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):
„SKOLIOZA ODBYTU” 2012
„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014
„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017
„WĘDROWNY DRUCIARZ” 2022

„Ciągnij Druta tour 2022” to trasa promująca czwarty w „dorobku” zespołu album o enigmatycznym tytule „Wędrowny Druciarz”, którego premiera ma miejsce chuj wie kiedy.

https://www.facebook.com/events/319083260176589/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 5:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Kosmos

Kosmos

X