maj , 2022

03MAJ5:00 pm9:00 pmNOWA DATA: Skunk Anansie - Klub Wytwórnia, Łódź5:00 pm - 9:00 pm Klub Wytwórnia, Klub Wytwórnia

Szczegóły

Skunk Anansie – Celebrating 25 Years

-SOLD OUT-

Po wydaniu w roku 2019 albumu 25LIVE @25 w ramach obchodów 25-lecia działalności, brytyjskie ikony rocka, Skunk Anansie, ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie biletami, zespół potwierdził kilka dodatkowych koncertów, m.in. w słynnej londyńskiej 02 Academy Brixton, a także w Łodzi i Krakowie.

W ciągu ostatnich 25 lat Skunk Anansie zyskali międzynarodową sławę jako jeden z największych zespołów rockowych wszech czasów, a sama Skin stała się jedną z najbardziej kultowych artystek na świecie, a także inspirującym wzorem do naśladowania, aktywistką, pionierką dla kobiet w branży muzycznej, modelką i muzą projektantów mody.

W zeszłym roku Skunk Anansie przedstawili fanom zupełnie nową odsłonę swojej muzyki z genialnym utworem „What You Do For Love”. Piosenka pojawiła się na antenie BBC Radio 2 i od razu podbiła serca fanów. Następnie na początku tego roku poznaliśmy szalejący riff „This Means War”, któremu towarzyszyło niesamowite video zarejestrowane w czasie ich ostatniego występu w Polsce na festiwalu Pol’and’Rock dla 800 tysięcy ludzi.
www.skunkanansie.com

W świecie, który pozornie zmierza ku rozerwaniu, Never Not Nothing [NNN] to zespół, którego wibracja skupiona jest na złożeniu wszystkiego z powrotem w całość. Pozytywny nihilistyczny koktajl dźwiękowy. Jednocześnie niezachwiany optymizm z kontrkulturowego klubu miłosnego lat 60., ujęcie zgryźliwego wypaczenia społecznego z punkowego plucia. Dowcip z 1977 roku, wylew hedonizmu w 100% odpornego na Acid House, a wszystko to podane w szklance wypełnionej po brzegi nadzieją i rozpaczą jutrzejszej przyszłości.
www.nevernotnothing.com

otwarcie bram: 19:00
start: 20:00

www.fkpscorpio.pl

https://www.facebook.com/events/615732182432680/

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 5:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Wytwórnia

Klub Wytwórnia

X