Kult Unplugged – Wytwórnia 2015.03.26

Opublikowano: 5 marca, 2015
Kult Unplugged – Wytwórnia 2015.03.26

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę „KULT UNPLUGGED”!

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!

Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka Zegarmistrz Światła oraz premierowy utwór Szantowy.

Po pięciu latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu!

 

Wejście od godz. 18.00

Rozpoczęcie koncertu – godz. 19.00

 

BILETY W SPRZEDAŻY OD 30 GRUDNIA 2014

Do nabycia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa – www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl