Nowi wykonawcy, którzy wystąpią na 24. Przystanku Woodstock!

Stach Opublikowano: 20 lutego, 2018
Nowi wykonawcy, którzy wystąpią na 24. Przystanku Woodstock!

Zakończył się pierwszy etap Eliminacji do 24. Przystanku Woodstock. Po wielogodzinnych przesłuchaniach, jurorzy wybrali 30 zespołów, które wystąpią na koncertach w całej Polsce, a kilka z nich postanowili od razu zaprosić na tegoroczną edycję festiwalu. 

Na 24. Przystanku Woodstock na różnych scenach zagrają:

  • Bubliczki
  • Pablopavo
  • Na górze
  • Wszyscy Byliśmy Harcerzami
  • ZENEK

Płyt nadesłane na woodstockowe Eliminacje oceniali jurorzy Eliminacji w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz „Kasprol” Kasprzyk (dziennikarz muzyczny Antyradia, multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz „Dziki” (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies „Milkee” (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock). Na półfinałowe koncerty zostało zaproszonych 30 zespołów.

Sprawdź, jakie zespoły przeszły do półfinału Eliminacji

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

Eliminacje do Przystanku Woodstock, składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Przystanku Woodstock. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. 

Do tej pory laureatami Eliminacji do Przystanku Woodstock byli m.in. Gooral, Organek, Luxtorpeda, Enej, Nocny Kochanek, Buldog, Materia, Raggafaya, Łydka Grubasa, Poparzeni Kawą Trzy, Deriglasoff, Kabanos, Marika & Spokoarmia, Cała Góra Barwinków, Chemia, Ukeje, Marcelina, Cochise, Hanza, czy Oberschlesien.

Oficjalna strona internetowa Eliminacji: https://eliminacje.woodstockfestival.pl

X