Wytwórnia zaprasza – Rozjaśnij z nami Łódź w nowym teledysku

Stach Opublikowano: 13 stycznia, 2016
Wytwórnia zaprasza – Rozjaśnij z nami Łódź w nowym teledysku

Cenisz dobrą zabawę, chcesz wziąć udział w czymś fajnym, kochasz Łódź i… potrafisz klaskać? To wiadomość do Ciebie! Klub Wytwórnia i SkyDroner zapraszają do wspólnego kręcenia alternatywnej wersji teledysku „Jaśniej” Krzysztofa Zalewskiego.

Zamierzamy spotykać się w najciekawszych, najpiękniejszych, najbardziej charakterystycznych, najfajowszych miejscach w Łodzi i uwiecznić ludzi, którzy tak jak my chcą od życia czegoś więcej niż hajs, fejm i skakanie po kanałach telewizyjnych lub zarzynanie się w trupa w ramach walki ze stresem.

Jeśli chcesz, żebyśmy my nagrali Twoje podrygi do „Jaśniej”, napisz mail na adres dominika.kawczynska@wytwornia.pl lub wojtek.bryndel@gmail.com (a najlepiej do nas obojga), z hasłem „teledysk” w tytule. Na te same adresy możesz wysłać własny filmik, który później wmontujemy w naszą wersję teledysku. Zainteresowanych będziemy informować o tym, kiedy i gdzie zamierzamy kręcić – czekamy również na Wasze propozycje.

Planujemy rozpocząć nasz „okres zdjęciowy” 19 stycznia i zakończyć go wraz z końcem tygodnia – wstępnie w niedzielę 24 stycznia.

Czekamy na Was. Rozjaśnijcie wraz z nami Łódź.

Czołem!
Dominika i Wojtek

PS Oryginalna wersja reledysku.

X