Już w najbliższy weekend ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie

Opublikowano: 2 listopada, 2022
Już w najbliższy weekend ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie

Wszyscy miłośnicy tatuażu, a także Ci, którzy chcieliby poznać ten niezwykły świat powinni zarezerwować sobie najbliższy weekend – 5 i 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się ostatnia tegoroczna odsłona Tattoo Konwent powered by Perła. Tatuowanie na żywo, konkursy na najlepsze tatuaże, koncerty polskich zespołów muzyki niezależnej i pokazy szeroko rozumianych sztuk alternatywnych to dopiero początek listy atrakcji, które organizatorzy imprezy zaplanowali na tę okazję. Swoją obecność na festiwalu zapowiedziało niemal 350 tatuatorów z całego kraju. Czworo z nich: MikeNoFcuk, Jorima, Dziaby KZM oraz Ewowska weźmie udział w akcji specjalnej „Dziarka w ciemno” i, chowając się za specjalną kotarą, wytatuują wzór-niespodziankę na skórze najodważniejszych uczestników imprezy.

Sztuki zdobienia ciała

Już w najbliższą sobotę ruszy ostatnia tegoroczna edycja największego w Polsce festiwalu sztuki tatuażu artystycznego. Uczestników imprezy czekają dwa dni wypełnione po brzegi atrakcjami. Zwiedzanie przestrzeni wystawienniczej Atlas Areny będzie można zacząć już z samego rana. Od 10:00 w gotowości czekać będą wystawcy – tatuatorzy, piercerzy, barberzy oraz rękodzielnicy. Tattoo Konwent to jedyna taka możliwość, by zapoznać się z twórczością i przyjrzeć na żywo pracy kilkuset artystów jednocześnie. Wielu z nich specjalnie na tę okazję przygotuje specjalną ofertę oraz atrakcyjne zniżki.

W samo południe wystartuje scena główna, a wraz z nią jedna z najważniejszych atrakcji festiwalu – konkursy na najlepsze tatuaże stworzone w trakcie i przed imprezą. Zwycięskie prace w kategoriach takich jak tatuaż realistyczny, neotradycyjny czy kolorowy wybierze Jury złożone z ekspertów z branży tatuatorskiej – Joanna Faferko, Kejti Dumka oraz Krzysiek Krajewski.

i wiele więcej…

W Łodzi powróci „Dziarka w ciemno” – atrakcja ciesząca się ogromnym powodzeniem podczas wcześniejszych edycji Tattoo Konwent. W ramach zabawy ciała 16 śmiałków pokryją się tatuażami-niespodziankami. O tym, jakie motywy pojawią się na skórze najodważniejszych uczestników imprezy zadecydują ukryci za kotarą tatuatorzy – MikeNoFcuk, Jorima, Dziaby

KZM oraz Ewowska.

W programie konwencji jak zwykle nie zabraknie ciekawych wydarzeń towarzyszących. Każda osoba posiadająca wejściówkę na Tattoo Konwent będzie mogła posłuchać na żywo kapel takich jak Mapa, Black Stocking, Bulbulators i Dice Deal czy obejrzeć pokazy akrobatyki, pole dance oraz iluzji.
W trakcie całego festiwalu uczestnicy będą mieli możliwość m.in. obejrzeć wystawy sztuki, odpocząć w strefie kawowej by Hot Air Cafe, skorzystać z oferty foodtrucków, a także zobaczyć na żywo kolekcję zabytkowych samochodów zebranych w strefie Hotball. Najmłodszych fanów tatuażu na pewno zaciekawi strefa dla dzieci.

Bilety

Wejściówki na Tattoo Konwent dostępne są w przedsprzedaży internetowej w cenie: 50 zł za bilet normalny, 39 zł za bilet ulgowy oraz 60 zł za dwudniowy karnet. W sprzedaży dostępne są także bilety VIP w cenie 250 zł oraz bilety specjalne uprawniające do udziału w akcji Dziarka w ciemno w cenie 400 zł. W czasie trwania festiwalu bilety sprzedawane będą przy bramkach w kwocie 60 zł za bilet jednodniowy i 75 zł za dwudniowy karnet.
Dzieci do 10. roku życia, osoby powyżej 65 roku życia oraz odwiedzający, którzy posiadają dokument zaświadczający o niepełnosprawności mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo.
Bilety: https://tattookonwent.pl/lotk-2022/bilety/

[mat.pras,]
Foto : Materiały prasowe organizatora