Marek Dyjak, Kwiat Jabłoni, Voo Voo i Piersi na Finale WOŚP!

Opublikowano: 15 grudnia, 2020
Marek Dyjak, Kwiat Jabłoni, Voo Voo i Piersi na Finale WOŚP!

Cztery kapele dołączyły do grona gwiazd polskiej muzyki, które zagrają na Finale WOŚP w Warszawie

Na scenie w finałowym studiu zagrają Marek Dyjak, Kwiat Jabłoni, Voo Voo, i Piersi.

Przyszłoroczny Finał WOŚP, dedykowany zbiórce funduszy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku. W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy tej największej publicznej zbiórki w Europie zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału mamy pewność, że radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. W tym roku zarejestrowaliśmy 1 362 Sztaby, w tym 79 Sztabów działających za granicą. Zarejestrowaliśmy 54 292 wolontariuszy, w tym ponad 60% zgłoszeń napłynęło do nas za pomocą systemu online. Przypominamy, że rekrutacja wciąż trwa!

Finałowe studio, transmisję z którego będzie można oglądać w Internecie i na antenie stacji TVN, na dwa dni wypełni znów muzyka, radość z możliwości pomagania i nadzieja na to – że pomimo wszystkich przeciwności – wygramy!

[mat .pras.]

[foto – materiały prasowe zespolu]