MROZU dołącza do line-up’u tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn

Opublikowano: 29 marca, 2022
MROZU dołącza do line-up’u tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn

Do line-up’u tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn, najbardziej bezspinkowego wydarzenia w tej części galaktyki, dołączył MROZU! 14 lipca artysta zaprezentuje w Kazimierzu Dolnym materiał z najnowszej płyty “Złote bloki”, a także swoje największe hity, w nowych, żywiołowych aranżacjach. Już w lipcu w kazimierskim Kamieniołomie wystąpią także: Daria Zawiałow, MAJKA JEŻOWSKA BAND, ØRGANEK, RAT KRU oraz T.LOVE. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

BIO:
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów: „Złoto” czy „Jak nie my to kto”, W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. „Nic do stracenia”, z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

W pracę nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Ostatni krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. To właśnie z tej ostatniej płyty pochodzi przebój „Napad”, który pozwolił Mrozowi na muzyczny debiut w kinie, promując film „Na bank się uda”.

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. Razem z wydanym w 2022 singlem „ „Palę w oknie” Mrozu zapowiedział płytę „Złote bloki” której premiera już 1 kwietnia.
[mat.pras.]