ostatnie bilety na koncerty Hansa Zimmera!

Opublikowano: 26 kwietnia, 2016
ostatnie bilety na koncerty Hansa Zimmera!

Polscy fani tłumnie wybierają się na koncerty Hansa Zimmera. Aby wszyscy chętni mogli wziąć udział w tym wydarzeniu, organizator zdecydował się wprowadzić dodatkowe bilety.

Hans Zimmer, najwybitniejszy twórca muzyki filmowej za kilka dni odwiedzi Polskę. Jego muzykę na żywo będziemy mogli podziwiać na 3 koncertach: w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. To absolutne „Must Be” na koncertowym rozkładzie jazdy zarówno każdego wielbiciela dobrej muzyki, jak i kinomana.

Bilety na koncert w Krakowie na dzień dzisiejszy są całkowicie wyprzedane. Organizator koncertu zdecydował się wprowadzić do sprzedaży 500 dodatkowych biletów w kategorii 4. W Gdańsku na fanów Zimmera czeka już tylko ostatnie 800 biletów. Kategoria 1 wyprzedana jest w całości. Fani mają jeszcze szansę na dobre miejsce w Łodzi. To ostatni moment, aby zrobić sobie prezent i obejrzeć ten wyjątkowy koncert.

Każdy występ w ramach obecnej trasy będzie wyjątkowym spektaklem audiowizualnym. Wizualizacje i światła zostały zaprojektowane przez światowej sławy Marca Brickmana. Marc jest dobrze znany fanom spektakularnych koncertów. Pracował ze wszystkimi – od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails po Barbrę Streisand. Jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Jorku. Koncerty Hansa Zimmera będą nie tylko brzmiały, jak żaden inny, ale również wyglądały, jak żaden inny.

Podczas koncertów w Polsce Hansowi Zimmerowi towarzyszyć będzie chór, Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz zespół w składzie:

Aleksander Milwiw-Baron – gitara

Mike Einziger – gitara

Guthrie Govan – gitara

Czarina Russell – wokal, dzwony rurowe
Lebo M. – wokal

Yolanda Charles – gitara basowa
Tina Guo-Morabito – wiolonczela

Ann Marie Calhoun – skrzypce

Nick Glennie-Smith – instrumenty klawiszowe, akordeon
Steve Mazzaro  – instrumenty klawiszowe, gitara

Richard Harvey – instrumenty dęte drewniane

Satnam Ramgota – instrumenty perkusyjne

W ramach trasy Hans Zimmer On Tour w Polsce odbędą się 3 koncerty:

30 kwietnia w Ergo Arena, Gdańsk

1 maja w Atlas Arena, Łódź

3 maja w Tauron Arena, Kraków

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

[mat.pras.]
Foto Materiały prasowe ESPR