RENATA PRZEMYK feat. DAGADANA na festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

Opublikowano: 15 lutego, 2024
RENATA PRZEMYK feat. DAGADANA na festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

RENATA PRZEMYK zaprosiła do współpracy czołowych przedstawicieli nurtu world music – zespół DAGADANA, a artystyczny efekt ich spotkania zobaczmy we Wrocławiu.
VERA TO JA to autorski projekt etniczny inspirowany prawdziwą naturą kobiety, która czerpie siłę z ziemi, z wody i z Księżyca. Teksty na kanwie przyśpiewki ludowej oprawione poetycko idealnie współbrzmią z lirą korbową jak i z loopami. Instrumenty etniczne eklektycznie dogadują się z osiągnięciami nowoczesnej technologii łącząc świat stary z nowym. Biały śpiew dobrze oddaje kobiecą siłę lecącą mocnym głosem do świata i do nieba. Mądrość ludowa często zaskakuje nas swoją trafnością i dosadnością a proste melodie zaśpiewane czasem tkliwie innym razem przecinają swoją siłą przestrzeń jak nożem. Vera to ja i Ty też. Z naturą nie wygrasz, warto się z nią dogadać!
Projekt RENATA PRZEMYK feat. DAGADANA zaprezentuje się 2 maja na majówkowej scenie world music.
Swój udział w 3-Majówce 2024 potwierdzili również: KULT, KSU, PIDŻAMA PORNO, DOG EAT DOG, VADER, ME AND THAT MAN, CARNAL, ØRGANEK, KARAŚ/ROGUCKI, HAPPYSAD, ŻYWIOŁAK, CZESŁAW ŚPIEWA, SMOLIK // KEV FOX, KWIAT JABŁONI, ZALEWSKI, PRO8L3M, PAKTOFONIKA, ŁONA x KONIECZNY x KRUPA, DUB FX, JANN, THE DUMPLINGS oraz ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA by Phil Bates & Band
Kolejne gwiazdy już wkrótce!
Bilety i karnety dostępne w sprzedaży online:
https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/3-majowka?partner=swi
https://www.ticketmaster.pl/artist/3-majowka-bilety/992846
https://iframe29.biletyna.pl/?display=all&a=&h=&q=&ct=&df=2024-05-01&dt=2024-05-03
https://www.eventim.pl/…/3-majowka/3-majowka-2024-3577528/

[mat.pras.]
foto materiały prasowe organizatora