RY X dołącza do programu Inside Seaside 24!

Opublikowano: 19 lutego, 2024
RY X dołącza do programu Inside Seaside 24!

Nominowany do nagrody GRAMMY artysta i producent RY X nieustannie poszukuje więzi między naturą, duchem i ludzkim doświadczeniem. Jego muzyka ma ponad miliard streamów, otrzymał platynowe i złote płyty za swoje nagrania. Ekspresja i wrażliwość to sedno jego pracy i tego, co przywołuje w swojej muzyce łączącej takie nurty jak ambient, pop i indie folk.

Koncertował i występował na całym świecie, współpracował z orkiestrami, a także produkował płyty artystów takich jak Drake, Diplo, Black Coffee i John Legend. Tworzył muzykę do oper, teatrów tańca, projektów multimedialnych, a także do filmów. Jego ostatni album „Blood Moon” ukazał się w 2022 roku, a przed kilkoma dniami zaprezentował nowy utwór „All I Have” pokazując, czego można się spodziewać po jego koncercie na tegorocznej odsłonie Inside Seaside.

RY X dołącza do programu Inside Seaside obok zespołu IDLES, którzy 16 lutego wydali swój nowy album „TANGK”.

Dwudniowe święto muzyki z udziałem zagranicznych i polskich artystów odbędzie się 9-10 listopada w halach AmberExpo w Gdańsku, pod których dachem będzie można uczestniczyć w koncertach i licznych wydarzeniach towarzyszących. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Pierwsza edycja festiwalu okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym i artystycznym – w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 tysięcy osób – wypełniając lukę wydarzeń muzycznych organizowanych jesienią.

Tylko do 29 lutego można zakupić bilety Winter Tickets w niższej cenie 399 PLN lub 357 PLN dla Patronów/Patronek Radia 357.

Kolejne pule dostępne w sprzedaży:

399 PLN / 357 PLN* Winter Tickets – do 29 lutego
449 PLN / 399 PLN* Regular Tickets – od 1 marca do 31 sierpnia
499 PLN / 449 PLN* Final Call Tickets – od 1 września do festiwalu

* bilety dla Patronek i Patronów Radia 357

KUP KARNET: eventim.pl
[foto : materiały prasowe organizatora]
[mat.pras.]