Shoot’em All! IV Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej

Opublikowano: 26 stycznia, 2017
Shoot’em All! IV Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej

Już po raz czwarty Progresja Cafe będzie miała przyjemność gościć wyjątkową wystawę fotograficzną.
Z wielką przyjemnością zapraszamy wraz z organizatorami i fotografami do udziału w wernisażu IV Warszawskiej Wystawy Fotografii Koncertowej!
Na poprzedniej wystawie mieliście okazję zobaczyć prawie 100 zdjęć z tak zwanego „The best of”, natomiast w tym roku organizatorzy proponują podróż w świat muzyki wyjątkowej, bo polskiej.

Główną ideą tegorocznej wystawy jest pokazanie, jak różnorodna i ciekawa jest nasza muzyka i jak wielu artystów i zespołów istnieje na naszym rynku. Wśród wybranych zdjęciach znajdą się też prawdziwe perełki….
Do zobaczenia 28go stycznia w Progresja Cafe!
Wystawa ma charakter otwarty i jest bezpłatna. Otwarcie wystawy nastąpi 28.01, natomiast zdjęcia oglądać będzie można do końca lutego podczas koncertów w Progresji.

W Progresji zobaczycie prace których autorami są : Kara Rokita, Wojtek Dobrogojski, Piotr Tarasewicz, Bartek Muracki, Jasio Iwanow, Rafał Kudyba, Rafał Klęk, Grzesiek Kszczotek, Dominik Malik, Darek Kawka, Michał Murawski, Rafał Brzeziński, Ewelina Eliasz, Michał Młynarczyk,  Radek Zawadzki, Janek Fronczak i Karo Lewandowska.

[mat. pras. Progresja]