Sully Erna 24.09.2017 godz. 20:00

Opublikowano: 1 września, 2017
Sully Erna 24.09.2017 godz. 20:00

Organizator: Metal Mind Productions
Bilety:
– w przedsprzedaży – stojące 120 PLN, siedzące 140 PLN
– w dniu koncertu – stojące 140 PLN, siedzące 160 PLN

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Support Ukeje
21:15 Koncert Sully Erna

Bilety do nabycia od 30 czerwca na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl oraz w sieci sklepów EMPiK

Wokalista popularnej amerykańskiej grupy hardrockowej Godsmack przyjeżdża do Polski na dwa koncerty, aby promować swój najnowszy solowy krążek. Koncert w Łodzi to powrót artysty do tego miasta po 2 latach.

Sully Erna, a właściwie Salvatore Paul Erna, pochodzi z muzykalnej rodziny. Nic więc dziwnego, że swoją muzyczną przygodę zaczął już w wieku 3 lat od grania na perkusji. Obecnie oprócz tego, że śpiewa – komponuje i gra nie tylko na perkusji, ale także gitarze czy pianinie. Od 1996 roku współtworzy zespół Godsmack, który na swoim koncie ma 6 studyjnych płyt, z czego ostatnia zatytułowana „1000hp” ukazała się w 2014 roku. To właśnie razem z Godsmack Erna wylansował takie przeboje jak „I Stand Alone”, „Awake” czy „Voodoo”. Jako artysta solowy Sully Erna zadebiutował w 2010 roku za sprawą albumu „Avalon”, nad którym pracował przez 7 lat. W zeszłym roku ukazał się drugi solowy krążek Sully’ego – „Hometown Life”.

„Godsmack to bardzo energetyczny, agresywny zespół rockowy. To te momenty, kiedy chcę krzyczeć i tupnąć nogą. Moje solowe rzeczy są dużo bardziej subtelne” – tak Erna mówi o swoich dwóch różnych obliczach muzyka i dalej kontynuuje – „to dorosła wersja mnie, tego jak postępuję i kim jestem. Chodzi tutaj o zaakceptowanie tych rzeczy, które w twoim życiu nie idą tak, jak powinny, bycie wdzięcznym za wszystkie wspomnienia, zarówno te dobre, jak i złe. Czasami doświadczenia te mogą być bardzo bolesne, ale to właśnie tak rodzą się piękne pieśni. Jestem szczęśliwy, że mam ten dar, który umożliwia mi przekazywanie tych rzeczy poprzez muzykę (…)”.

Na koncertach Erny na pewno nie zabraknie ani potężnego rockowego kopa spod znaku Godsmack, ani bardziej klimatycznych i spokojnych momentów.

 

[mat.pras.]

foto : Materiały prasowe organizatora