Znamy support koncertu Luxtorpeda (Kraków – 12.11.2016 – Klub Kwadrat)

Opublikowano: 7 listopada, 2016
Znamy support koncertu Luxtorpeda (Kraków – 12.11.2016 – Klub Kwadrat)

Świetna informacja dotycząca koncertu Luxtorpedy! W ramach supportu wystąpi znany i bardzo ceniony zespół 230 Volt! Niezapomniane wrażenia gwarantowane! 230 Volt to hardrockowa formacja, zaliczająca się polskiej czołówki muzyki rockowej. W skład zespołu wchodzą muzycy współpracujący m.in. z Markiem Piekarczykiem czy zespołem Złe Psy (Andrzej Nowak). Zespół supportował tak znamienite zespoły jak Whisbone Ash, Dżem, KAT & Roman Kostrzewski, AcidDrinkers oraz TSA. W 2004 roku ukazała się debiutancka płyta OK Doktor. Kolejna, z 2011 roku, zatytułowana była po prostu Volt II. Aktualnie zespół pracuje nad kolejnym krążkiem.

Luxtorpeda, 230 volt

Kraków – 12.11.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 45zł w dniu koncertu 55zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta „Litzy” Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. Luxtorpeda na swoim koncie ma cztery płyty studyjne: „Luxtorpeda”, „Robaki”,  „A morał tej historii mógłby być taki mimo że cukrowe to jednak buraki” oraz MYWASWYNAS – czwarty długogrający album  wydany 1 kwietnia 2016 roku przez S.D.C. (dystrybucja Universal Music Polska).

materiały prasowe : Galicja Productions