Afromental polskim supportem Slasha!

Opublikowano: 29 stycznia, 2019
Afromental polskim supportem Slasha!

Slash, jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock’n’rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już 12 lutego wystąpi w Atlas Arena w Łodzi! Będzie to czwarta wizyta artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators.

W roli supportu wystąpi Phil Campbell and the Bastard Sons, natomiast na pierwszy koncertowy ogień pójdzie najbardziej energetyczna i oryginalna polska formacja – Afromental!

 

Metal Mind Productions

zaprasza

SLASH feat. Myles Kennedy&The Conspirators

+ Phil Campbell and the Bastards Sons

+ Afromental

12.02.2019 Łódź – Atlas Arena

Otwarcie bram: godz. 18.30, start: 19.30

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł – WYPRZEDANE

Płyta stojąca: 220/ 240 zł

Siedzące kategoria 1: 350/370 zł

Siedzące kategoria 2: 280/300 zł

Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł

Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł

 

Bilety do nabycia na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl  (KOLEKCJONERSKIE)

www.Eventim.pl

www.ebilet.pl

www.Biletin.pl

oraz stacjonarnie w sieciach: empik, Media Markt

UWAGA: bilety dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich do kupienia na stronie www.ebilet.pl

Afromental to pięciu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać, zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Twórczość formacji to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka i hip-hopu. Zespół na muzycznej scenie działa już prawie 15 lat, a zadebiutował w 2007 roku za sprawą krążka „The Breakthru”. Kolejne płyty grupy „Playing with pop” (2009) i „The B.O.M.B.” (2011) pokazały, że Afromental to jedna z najbardziej wyrazistych polskich grup. Dyskografię formacji zamyka album „Mental House” z 2014 roku, na którym zespół podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce oraz liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award. Zespół opublikował w grudniu prawdziwie rock’n’rollowego singla „Korzenie”, którym zapowiada kolejny studyjny album. 12 lutego w Łodzi Afromental zagra dla fanów specjalny set koncertowy, podczas którego będzie można usłyszeć charakterystyczną i towarzyszącą temu bandowi potężną dawkę koncertowej energii i rasowych, ciężkich gitarowych brzmień.

[mat.pras.]