Dżem, Dr Misio i Vavamuffin na Finale WOŚP w Warszawie

Opublikowano: 24 listopada, 2020
Dżem, Dr Misio i Vavamuffin na Finale WOŚP w Warszawie

Jurek Owsiak ogłosił kolejnych artystów, którzy zagrają w studio podczas 29. Finału WOŚP w Warszawie.

Do grona artystów „grających z radością” podczas finałowej zbiórki na rzecz wsparcia laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy dołączyli Dżem, Dr Misio, i Vavamuffin.

Przyszłoroczny Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku. W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy tej największej publicznej zbiórki w Europie zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału mamy pewność, że radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu.

W ciągu 28. Finałów WOŚP Fundacja zebrała ponad 1 313 000 000 PLN i kupiła ponad 65 200 urządzeń.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. Zarejestrowaliśmy ponad 1 300 lokalnych Sztabów, z czego 78 Sztabów będzie działało za granicą. W gronie wolontariuszy aktualnie znajduje się 21 567 osób, a rejestracja wciąż trwa!

Finałowe studio, transmisję z którego będzie można oglądać w Internecie i na antenie stacji TVN, wypełni znów muzyka, radość z możliwości pomagania i nadzieja na to – że pomimo wszystkich przeciwności – wygramy!