EPka od Deep Purple

Opublikowano: 23 stycznia, 2017
EPka od Deep Purple

Na 3 lutego grupa Deep Purple zaplanowała wydanie EPki „Time For Bedlam”. Na płycie znajdzie tytułowa piosenka w wersji studyjnej, utwór „Paradise bar” – nagrany podczas prac nad „InFinite”, który ostatecznie pojawi się tylko na EPce, instrumentalna wersja „Uncommon Man” oraz „Hip Boots” nagrane podczas prób, przed wejściem do studia. Fani, którzy chcą upolować ten mini album powinni pozostać czujni, gdyż jak zapowiada zespół, „Time For Bedlam” będzie dostępny tylko przez krótki czas.
Deep Purple przyjadą do Polski w maju w ramach trasy promującej nowy krążek, która jednocześnie będzie ich trasą pożegnalną. Tych koncertów nie chcemy przegapić.

Metal Mind Productions zaprasza:
Deep Purple
'The Long Goodbye Tour’

23.05.2017, Łódź, Atlas Arena
Ceny biletów:
Płyta 200,00
Kategoria I (GC) 350,00
Kategoria II 295,00
Kategoria III  215,00
Kategoria IV  180,0024.05.2017, Katowice, Spodek
Ceny biletów:
Płyta 200,00
Sektor czerwony i niebieski do X rzędu 225,00
Sektor niebieski od XI rzędu 180,00
Sektory czerwone H, J 295,00
Loża 350,00
Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletin.pl

Zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór „Smoke On The Water” osiągnął status mega hitu! Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem 'klasyka’, to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał.
Nowy album „inFinite” ukaże się na początku 2017 roku, a pierwszy singiel trafił do radia 20 stycznia. Zbliżające się koncerty w Polsce to niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć Deep Purple na żywo!