Klip od Zakka Wylde’a

Opublikowano: 14 kwietnia, 2016
Klip od Zakka Wylde’a

Zakk Wylde zaprezentował właśnie video do pierwszego singla z nadchodzącego albumu „Book Of Shadows II”. Klip do utworu „Sleeping Dogs” artysta zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebook’u i w serwisie You Tube. Drugi solowy album Wylde’a ukaże się na początku kwietnia, a 3 czerwca w łódzkim klubie Wytwórnia, muzyk zagra koncert promujący najnowszy krążek. Będzie to pierwszy solowy występ Zakka w Polsce!

Zakk Wylde
+ Special Guest Jared James Nichols

03.06.2016, Łódź, Klub Wytwórnia
Otwarcie bram: 19.00
Koncert: 20:00

Ceny biletów w przedsprzedaży:
140 – płyta
170 – siedzące

W dniu koncertu bilety o 20 zł droższe

Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl; www.ebilet.pl; www.eventim.pl oraz w klubie Wytwórnia

Zakk Wylde zaczął grać na gitarze w wieku 8 lat. W wieku 14 lat potrafił poświęcać grze cały swój czas od powrotu ze szkoły do ponownego wyjścia rano. Razem ze swoimi pierwszymi zespołami Stone Henge i Zyris grywał lokalnie w New Jersey. W 1987 roku wysłał swoje demo Ozzy Osbourne’owi, a ten zatrudnił go na miejsce gitarzysty Jake’a E. Lee. Razem z Ozzym Zakk występował do 1995 roku. W 1998 roku Wylde, Phil Ondicha i Nick Catanese powołują do życia heavymetalową grupę Black Label Society, na czele której gitarzysta stoi do dzisiaj. Do składu Ozzy’ego Zakk powraca w 2001 roku. W 2006 roku został wprowadzony do Hollywood Rock Walk of Fame w uznaniu za swoją pełną sukcesów karierę muzyczną oraz wkład w przemysł muzyczny.

W 2013 roku grupa Black Label Society wydała koncertowy album „Unblackened”, a teraz przyszedł czas na solowy popis jednego z najlepszych metalowych gitarzystów na świecie! Zapraszamy do Łodzi.

[mat pras]