P.O.D., AVIANA i GIRLBAND! na Rock for People 2024

Opublikowano: 6 czerwca, 2024
P.O.D., AVIANA i GIRLBAND! na Rock for People 2024

Mamy dla Was wiadomość od organizatorów : „Kiedy dowiedzieliśmy się, że Bad Omens odwołują pozostałą część trasy koncertowej, w tym występ na Rock for People, szczerze nas to dotknęło i bardzo zasmuciło. Przede wszystkim z powodu Was, najlepszych fanów muzyki, ponieważ wiemy, jak bardzo lubicie Bad Omens.

Jasne jest jednak, że zdrowie jest na pierwszym miejscu i w pełni szanujemy decyzję Noaha, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i wierzymy, że wkrótce znów zobaczymy Bad Omens. W końcu już bawiliśmy się z nimi na wyprzedanych koncertach w Lucerna Music Bar i Foru Karlín.

Postawiło nas to w trudnej sytuacji, kiedy musieliśmy w ciągu około dwóch tygodni znaleźć zastępstwo, aby utrzymać wasze zaufanie i was nie zawieść. W przypadku gwiazd światowego formatu podobnej wielkości jest to naprawdę bardzo krótki czas i negocjacje były trudne, ale jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że nam się udało. Tym bardziej, że legendarne P.O.D. zdecydowało się przyjechać na europejską część trasy koncertowej wcześniej, specjalnie dla nas. Miały zaczynać na festiwalu Nova Rock, potem zagrać na festiwalach Summerside i Graspop Metal Meeting, a pod koniec czerwca wrócić do Ameryki. Udało się jednak zmienić plany logistyczne, więc jeszcze przed Nova Rock przyjadą na ROCK FOR PEOPLE 2024!

Obok gwiazdorskich P.O.D. ogłaszamy jeszcze dwa nowe zespoły w line-upie RfP 2024 – Aviana i Girlband!. Niestety, jednocześnie musimy ogłosić odwołanie koncertu zespołu Ithaca z powodów zdrowotnych.”