Wino-Granie: SMOLIK | KEV FOX

Opublikowano: 12 maja, 2015
Wino-Granie: SMOLIK | KEV FOX

Zapraszamy do Wytwórni na kolejną odsłonę Wino-Grania. Smolik i Kev Fox przyjadą do Łodzi z utworami, które nigdzie jeszcze nie były prezentowane! Premiera ich wspólnego albumu jest zaplanowana na wrzesień, a już w maju piosenek, które się na nim znalazły, będzie można posłuchać przy Łąkowej 29. Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych, doskonale znanych publiczności kompozycji.

 

Andrzej Smolik jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce. Jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (jak Kasia Nosowska i Robert Gawliński), wydaje własne autorskie / producenckie płyty. Nazwisko Smolika jest marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją.

 

Kev Fox to postać otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Brytyjczyk choć związany ze sceną Manchesteru, ostatnio mieszka i tworzy głównie w Polsce. Jego charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków.

Wino-Granie – akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Kameralna, siestowa forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci. Podczas nowego sezonu 2015 zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.

 

Dowiedz się więcej o wino-graniu:

Facebook: www.facebook.com/WinoGranie
Strona: www.wino-granie.pl

Do win polecamy zestaw serów Lazur i przekąsek warzywnych typu oliwki, suszone pomidory firmy Ole!

Dla naszej publiczności specjalna cena zestawu podczas koncertu:
butelka wina + przekąski do wina (zestaw Wino-Grania) = 35 zł

Organizator akcji Wino-Granie: yMusic, More than PR
Producenci koncertu: yMusic, Klub Wytwórnia
Partnerzy koncertu i akcji Wino-Granie: Lazur, OLE, Ambra S.A